26 Temmuz 2018 Perşembe

Şişli Belediyesinde büyük skandal

1 ) Bu HABER çok konuşulacak. ✔ŞISLI'DE BÜYÜK SKANDAL Şişli Belediyesi ve bu dedikodularla sallanıyor. Hayri INÖNÜ 'nün neredeyse kendisine dahi layık görmediği makama vekil kılıp 'na yerel seçimlerde onu Başkan Adayı yapalım dediği yakışıklı kim?

2 ) 'de büyük skandal ortaya çıktı. Herkes bildiği halde neden susuyor? - Birkaç yıl önce işçi olarak Şişli Belediyesine giren " GAZİ UĞUR YORGUN " önce memur, ardın özel kalem md kadrosu, Özel kalem md, yetmedi Başkan Yardımcısı ve 2. Adam olmayı nasıl hak etti?

3 ) - Hayri İÑÖNÜ'nün, Yakışıklı Başkan Yrd Gazi Uğur YORGUN birkaç yıl önce 2 Oda bir salonda otururken; - Bugün iki haneli milyonları nasıl sahip oldu? - Göktürk'teki milyonlarca TL'lik evleri vs servete nasıl sahip oldu? Belgeleriyle tapularıyla video'da izleyeceksiniz.

4) Şişli 'de kim hangi kafayı kullanarak makamları kaptığı bizi alakadar etmez ! Bir Şişli'li vatandaş olarak, iki haneli milyonları ve usulsüzlükler bizi alakadar eder. Bu servet ve usulsüzlükler için Sn Bakanımız 'yu tahkikat yapılması için göreve davet ediyoruz


1 yorum:

  1. ŞLişli Belediyesinde büyük skandal ( Hayri İnönü, Uğur Gazi Yorgun )

    YanıtlaSil